Як оформити замовлення

Хочемо звернути Вашу увагу на те, що даний сайт допоможе знайти, потрібні Вам лікарські засоби сертифіковані і зареєстровані в Україні, ми постійно намагаємося, щоб усі медичні препарати були представлені на нашому ресурсі.

Якщо у Вас виникли проблеми з пошуком препарату, передзвоніть нам і ми обов'язково повідомимо Вам про його наявність та проконсультуємо про способи придбання.

Формування замовлення за телефонами: 

(067) 220-43-40 - багатоканальний.

(050) 153-65-86

Пн. - Пт. с 8:00 до 20:00

Сб. - с 9:00 до 17:00

Нд. - с 10.00 до 16.00

Замовлення по e-mail: office.normaplus@gmail.com

Цілодобово

Через форму швидкого замовлення або Кошик

Цілодобово

Отримання Вашого замовлення:

Попередньо замовлений товар ми пропонуємо отримувати за допомогою компанії «Нова пошта», яка працює по всій території України, це дуже швидко і зручно. Тому при оформленні Вашого замовлення необхідно додати товар в корзину, після чого вказати відділення і місто доставки, або Ваш точну адресу для отримання товару додому, після чого з Вами на зв'язок вийде наш працівник і більш детально проконсультує про рядках доставки Вашого замовлення.

Обов'язково врахуйте, що поверненню та обміну лікарські препарати не підлягають.

Існує постанова Кабінету Міністрів України «Про реалізацію окремих положень Закону України« Про захист прав споживачів »від 19 березня 1994р № 172, в якій затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають поверненню (обміну), незалежно від причини по якій вони не задовільняють споживачів. До переліку включено такі групи товарів, які можуть бути реалізовані аптекою: лікарські засоби препарати, світлочутливі товари (рентгенівська плівка), предмети гігієни і санітарії, корсети, парфумерні та косметичні товари, вироби в аерозольній упаковці.